TSUNAMI

Forum sojuszu Tsunami


#1 2008-04-11 22:53:46

specjal

Sojusznik

Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 3
Punktów :   

co jest grane?

czy naprawde tak trudno zaangazowac sie w sprawy sojuszu ? czy wodz musi pisac masówki , aby przypomniec o dostawach na ambasade i zeby łaskawie zajzec , wypowiedziec sie na forum
to przypominam regulamin

6. Zasoby na rozbudowę ambasady przesyłamy do wodza sojuszu(obowiązkowo jednogodzinna produkcja na dzień).
````•♦•´´´´
7. Każdy członek sojuszu musi zaglądać na forum i brać w nim aktywny udział.

przystąpiliscie do sojuszu nie po to , aby sie schronic przed innymi , ale po to , zeby do czegos dojść , a jesli jest inaczej to na miejsce kazdego z nas jest kilku innych bardziej zaangazowanych graczy

zastanówcie sie po co gracie

pozdrawiam

PS. do szefostwa , brakuje cos w regulaminie w 5 pkt

Ostatnio edytowany przez specjal (2008-04-11 22:57:39)

Offline

 

#2 2008-04-11 23:16:39

frytek

Członek Rady

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 25
Punktów :   

Re: co jest grane?

PS. do szefostwa , brakuje cos w regulaminie w 5 pkt

poprawione dziękuję

Offline

 

#3 2008-04-12 00:38:17

htEc

Sojusznik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: co jest grane?

do specjal: Nie wypowiadałem się na forum, bo nie było takiej potrzeby. Na siłę nie będą wymyślał tematu, żeby zaistnieć. Jednak twoja uwaga jest słuszna: nie wysyłanie składki to trochę przegięcie.

do frytek: Proponowałbym, aby informacje o ustawianiu DEFa znane były wszystkim wcześniej niż to było wczoraj. Chociaż miałem najbliżej, wojsko musiałbym wysłać prawie natychmiast po otrzymaniu wiadomości, żeby zdążyć. A przecież nie cały czas jestem obecny.

Offline

 

#4 2008-04-12 06:35:05

frytek

Członek Rady

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 25
Punktów :   

Re: co jest grane?

info przekazalem natychmiast po otrzymaniu z KP GT

Offline

 

#5 2008-04-12 15:16:40

Lucson

Sojusznik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: co jest grane?

O cholera faktycznie forum kipi od gorących dyskusji. Druga sprawa to czy ktoś kontroluje stany wojska? Jestem z Wami od wczoraj i jakoś tak za dużo mi ataków na nas bez jakiejkolwiek obrony (jedyną obroną jaką widzę to pałki...zgroza). Nawet minimalna akcja defensywna ma sens z co najmniej kilku powodów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapswiat.pun.pl www.mazurskiotsforumm.pun.pl www.pysiolandia-minecraft.pun.pl www.laptoptbakugan.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl